آخرین اخبار

ارقام گلابی

نهال گلابی گروز

این نوع گلابی در گوهستان های شهرهای سردشت و پیرانشهر ومریوان خود به خود پرورش یافته است این نوع گلابی با ماندگاری زیاد و با طعمی شیرین وابدار میباشد این گلابی از خانواده گلابی انجوک سرچشمه میگیرد بدون سردخانه میتواند تا پنج ماه در بیرون نگهداری شوددرخت پر مقاوم میباشد با عمری طولانی و درختی پر بار میباشد بیشتر بخوانید »

نهال گلابی دوچی

منشا این گلابی کشور ترکیه هستش این گلابی در بورسا باغهای بزرگ و مدرن دارد خیلی بازار پسند ماندگاری طولانی طعم گلابی شیرین و پوستی نازک وپوستی زرد دارد این گلابی به اسم گلابی دوچی {گلابی شتری} شهرت یافته این گلابی با رنگ خواص وقیافه جذابش بهترین رقم گلابی به شمار میاید بیشتر بخوانید »

نهال گلابی مشو

مجموعه تولیدی و نهالستان  مهندس سعید قاسمی درآذربایجانغربی شهرستان میاندوآب خدمات گسترده ای را به باغداران عزیز ارائه مینماید تولید و تکثیر وفروش انواع نهال و بذر میوه شامل گردو – گیلاس – سیب – زردآلو – آلبالو . شلیل . هلو صنوبر به گلابی الو انجیر انار انگور بادام خرمالو سیب پالونیا گوجه سبز و  کلیه بذر های نهال ... بیشتر بخوانید »

گلابی درگزی

گلابی درگزی زمان رسیدن برج 7 از مهمترین آفات درخت گلابی میتوان به پسیل گلابی و کنه تارعنکبوتی و کرم میوه اشاره نمود. بیماریها : از مهمترین بیماریهای درخت گلابی میتوان به پوسیدگی سفید ریشه اشاره نمود. شما میتوانید به صورت مستقیم بدون واسطه به دو صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به تهیه نهال مورد نظر نماییدنگران بعد مسافت ... بیشتر بخوانید »

گلابی اسپادانا

گلابی اسپادانا درخت #گلابی اسپادانا# در برابر سرما از سیب حساس تر است. گل های گلابی در بهار کمی زودتر از سیب باز می شوند ، به همین دلیل بیشتر در معرض خطر سرمای بهاره قرار می گیرند . در تابستان، گیاه گلابی گرما را بیشتر از سیب تحمل می کند. گل و میوه گلابی در انتهای شاخه ها و سیخک ... بیشتر بخوانید »

گلابی بیروتی

منشا این نوع گلابی بیروت پایتخت لبنان است که اواخر تیر ماه میرسد به صورت تازه خوری مصرف میشود این نوع گلابی را میتوان به مدت یک ماه در سردخانه نگهداری کرد و برای مناطق سرما سیری بهتر هست این نوع گلابی با پایه بذری تولید میشود برای افات اتشگ مقاوم میباشد برای این نوع گلابی باید اوایل اسفند ماه ... بیشتر بخوانید »