آخرین اخبار

ارقام سیب

نهال سیب دماوند

این نوع رقم استخوانی و شش پر میباشد با رنگی جذاب قرمز به سیاه میشود در سیب سفید این نوع رقم یک طرف سیب ماتیکی ودارای طعمی خوش مزه دارد این نوع رقم را میتوان به مدت 7ماه در سرد خانه نکهدار ی کرد و برای صادرات بهترین رقم سیب به شمار میاید بیشتر بخوانید »

نهال سیب لازانیا مراغه

زمان رسیدن این محصول مهر ماه میباشد و ماندگاری این محصول در سردخانه به مدت 7 ماه میباشد این رقم سیب همان رقم سیب لبنان میباشد فرق این سیب با سیب لبنان رنگ ماتیکی و استخوانی بودن سیب فرق دارد و این سیب را میتوان بدون سردخانه در جای خنگ 4 ماه هم نگهداری کرد این سیب بازار پسند میباشد بیشتر بخوانید »

نهال سیب کالا

فروش سیب کالا رویال ومعمولی نهالستان سعید قاسمی عرضه کننده انواع ارقام میوه کمیاب در شمالغرب کشور . ارسال به تمام نقاط ایران مجموعه تولیدی و نهالستان سعید قاسمی درآذربایجانغربی شهرستان میاندوآب خدمات گسترده ای را به باغداران عزیز ارائه مینماید تولید و تکثیر وفروش انواع نهال و بذر میوه شامل گردو – گیلاس – سیب – زردآلو – آلبالو ... بیشتر بخوانید »

سیب خونی

سیب خونی سیب خونی ویژگی درخت: نیمه عمود و وسیع رشد می کند. با ساقه های کوتاه و نیمه کوتاه. ساختار میوه : میوه نیمه درشت بوده و بعضاً درشت می باشد. رنگ میوه قرمز با گوشت قرمز می باشد.گوشت میوه سفید و آبدار بوده و طعم ترشی دارد. برای انبارداری بسیار مناسب می باشد.     توضیحات محصول بیش از ۷۵۰۰ ... بیشتر بخوانید »

سیب سبزگران اسمیت

سیب گران اسمیت سیب گران اسمیت ویژگی درخت: نیمه عمود و وسیع رشد می کند. با ساقه های کوتاه و نیمه کوتاه. ساختار میوه : میوه نیمه درشت بوده و بعضاً درشت می باشد. رنگ میوه سبز تیره براق می باشد.گوشت میوه سفید و آبدار بوده و طعم ترشی دارد. برای انبارداری بسیار مناسب می باشد.     توضیحات محصول ... بیشتر بخوانید »

سیب زردفرانسه

سیب استارکینگ فرانسه ویژگی درخت: بصورت نیمه عمود رشد می کند. این گونه به نسبت، بازدهی بالایی دارد و میوه در تمامی آن یکسان و فاقد سال آوری می باشد. ساختار میوه : درشتی متوسط، رنگ پوسته میوه قرمز تیره و گوشت میوه سفید کرمی، سفت و شیرین بوده و آبدار ولذیذ می باشد.     سیبها مانند بیشتر گیاهان ... بیشتر بخوانید »

سیب استارکینگ فرانسه

سیب استارکینگ فرانسه ویژگی درخت: بصورت نیمه عمود رشد می کند. این گونه به نسبت، بازدهی بالایی دارد و میوه در تمامی آن یکسان و فاقد سال آوری می باشد. ساختار میوه : درشتی متوسط، رنگ پوسته میوه قرمز تیره و گوشت میوه سفید کرمی، سفت و شیرین بوده و آبدار ولذیذ می باشد.     سیبها مانند بیشتر گیاهان ... بیشتر بخوانید »

سیب گلاب گهنز

سیب گلاب این سیب ها عموماً دارای حجم متوسط تا کوچک، رنگ پوست سفید کرمی با رگه های طولی قرمز در بعضی ارقام گونه مشخص قرمز، گرد، دم میوه بلند و نازک، عموماً زود رس، میوه لطیف ، شیرین و آبدار ، ترد و معطر ، خیلی حساس به کنه، سال آور، طول دوران گل ۱۴ روز می باشد. زمان ... بیشتر بخوانید »

سیب رد دلیشز

سیبب رددلیشز سیب گلدن دلیشز یا همان لبنانی قرمز ویژگی درخت: بصورت گسترده رشد می کند و بسیار پربازده می باشد. این گونه به ویروس لکه سیاه و بسیاری از آفت های دیگر سیب مقاوم می باشد.ساختار میوه: رنگ پوسته میوه قرمز است.زمان محصول: اواخر شهریورماه. مهم ترین رقم تجارتی دنیاست سیبها مانند بیشتر گیاهان چند ساله معمولا” بصورت لقاح ... بیشتر بخوانید »

سیب گلدن دلیشز

سیب زرد لبنان(گلدن دلیشز) ویژگی درخت: درختی نسبتا بلند قامت است و گسترده رشد می کند. ساختار میوه : رنگ میوه بر روی سطح زرد متمایل به صورتی می باشد. بسیار آبدار و شیرین است.زمان محصول: اواخر شهریور ماه در مناطق گرم و خشک برگ ها قبل از خزان می ریزند. به زنگار به خصوص در مناطق مرطوب و سرد ... بیشتر بخوانید »